Rajd sierpniowy:
Gdzie Hucuł mówi Dobranoc

Serdecznie zapraszamy na jedyną tego typu konną wędrówkę, wprost do serca Bieszczadzkiego Parku Narodowego 🌿 Podczas wycieczki w głąb Doliny Górnego Sanu, hen aż ku jego źródłom! korzystać będziemy z usług naszych dzielnych Towarzyszy, huculskich „koników”. Udział w rajdzie wymaga umiejętności jazdy konnej w stopniu średniozaawansowanym, prowadzenia konia w stępie, kłusie i galopie oraz przyzwoitej kondycji fizycznej. A my dajemy wówczas gwarancję niezapomnianej Przygody.

  • Plan gry, czyli co tak właściwie będzie się działo?

We współpracy z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym przygotowaliśmy dla celów rajdowych kilkanaście kilometrów nowych tras oraz dwa leśne obozowiska.

1️⃣ Pierwszy dzień – zapoznawczy, pozwoli poznać się bliżej z końmi, oswoić  ze specyfiką górskiej wędrówki – w siodle spędzimy kilka dobrych godzin. Wracamy do stajni.

2️⃣ Dzień 2, 4 – tutaj już nie ma zmiłuj! Przemieszczamy się pomiędzy bazą a obozami w górnej części doliny, w siodle spędzimy większą część dnia.

3️⃣ Dzień 3 będzie nieco krótszy. Mniej więcej w połowie dnia przewidujemy dłuższy popas. W tym czasie będzie możliwa piesza wycieczka do Źródła Sanu z przewodnikiem Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

🛖 Przynajmniej 2 noce spędzimy w leśnym obozowisku, dysponujemy dużym rajdowym namiotem, w którym na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce. Potrzebujesz mieć jedynie karimatę/matę samopompującą i śpiwór.

🍕 Część posiłków do nas „przyjedzie”. Nie oczekujcie jednak pizzy. Dostępna opcja mięsna/vege/vegan, deklarujcie przy zapisie. Pozostałą część przygotowujemy sami i z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Was do współpracy. Tworzymy bowiem wspólnie nasz obóz w bieszczadzkiej dziczy. I niech toczy się obozowe życie, długo w noc, przy ogniu bieszczadzkiej watry.

RAJD ROZPOCZYNA SIĘ 12.08.2022 W STANICY KONNEJ W TARNAWIE NIŻNEJ. CAŁKOWITY KOSZT WYNOSI 1999 ZŁ.

 

W CELU REZERWACJI MIEJSCA BĄDŹ DALSZYCH PYTAŃ PROSIMY DZWONIĆ POD NUMER 535-008-759. JEŻELI NUMER NIE ODPOWIADA PROSIMY WYSŁAĆ SMS – NA PEWNO ODDZWONIMY!

POTWIERDZENIEM UDZIAŁU W RAJDZIE JEST WPŁATA ZADATKU W WYSOKOŚCI 30% CAŁKOWITEGO JEGO KOSZTU.

DLA OSÓB ZDECYDOWANYCH JESZCZE PRZEZ KILKA DNI, TJ. DO 15.07.2022 DAJEMY 10% UPUSTU NA TEN RAJD.